Jan Parkman (1942)

Zátiší s rukou

bromostříbrná fotografie, 1963, 37,8 x 37,3 cm, sign. PD Jan Parkman, při okrajích mimo plochu fotografie mírně poškozeno

ID: 252098

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2021 17:39

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu