Zdeněk Seydl (1916-1978)

Kaktusy kvetou i když to píchá

litografie, 12 x 11 cm, sign. LN Seydl

žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

ID: 252163

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2021 18:44

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)