Jindřich Stehlík (1905-1991)

Jihočeský rybník

olej, plátno, 1954, 43 x 80 cm, sign. PD J. Stehlík, zlacený rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko autora, na rámu drobné oděrky

žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

ID: 252182

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2021 19:03

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu