Václav Špála (1885-1946)

Píseň venkova

linoryt, akvarel, papír, 1935, 20 x 23 cm, sign. PD V. Špála 35, rám

žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

ID: 252202

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2021 16:03

Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)