Bohumil Ullrych (1893-1948)

Pradleny u řeky

olej, plátno, 28,3 x 35,2 cm, sign. LD B. Ullrych, při okrajích otřepené plátno a poškozená malba

ID: 252229

Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2021 16:30

Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)