Bohumil Ullrych (1893-1948)

Odpočinek

olej, plátno, 34,7 x 28 cm

ID: 252230

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2021 16:31

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)