Jindřich Zezula (1935)

akvarel, papír, 26 x 34 cm, sign. PD Zezula, rám

ID: 252253

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2021 16:54

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu