Marek Fexa (1977)

Růženka

olej, plátno, 2007, 38,5 x 37 cm, sign. vzadu Fexa 07

ID: 255948

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 15:39

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)