Jan Vičar (1967)

lept, 1993, 79 x 55 cm, sign. PD Jan Vičar 1993, rám, autorský tisk č. 5/10

Provenience: z pozůstalosti Ludvíka Kundery (básník, dramatik, prozaik, překladatel z němčiny, editor, literární historik, zakladatel Skupiny RA a člen Sdružení Q. Byl spjatý s avantgardními směry, především surrealismem)

absolvent ateliéru Františka Hodonského na pražské AVU a ateliéru grafiky Jiřího Lindovského, zabývá se zejména kombinováním klasických postupů grafických technik s experimentálními

ID: 255953

Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 15:44

Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu