Marcela Vrzalová (1952)

Zima

olej, plátno, 2001, 39 x 38,5 cm, LD monogr. M. V. 2001, rám, malba místy zkrakelována

ID: 255967

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 15:58

Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu