Rudolf Němeček (1921)

Malířova můza

olej, sololit, 1987, 27 x 33 cm, sign. LD R. Němeček 87, rám, na zadní straně popsáno

žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

ID: 256171

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 16:01

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)