Josef Dlabal (1920-2004)

Kytice vlčích máků

olej, sololit, 19,5 x 18,5 cm, sign. DU J.Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 258183

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:14

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu