Detail díla

Josef Dlabal (1920-2004)

provenience: z pozůstalosti autora, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

Rozkvetlá louka

olej, karton, 11,6 x 11,8 cm

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 258194

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:36

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

Zpět

Instagram

Facebook