Josef Dlabal (1920-2004)

Letní krajina

olej, karton, 11,5 x 16 cm, sign. PD JDlabal, pasparta

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 258200

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 09. 2021 14:28

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)