Josef Dlabal (1920-2004)

Velkoměsto

olej, papír, 21,6 x 11,5 cm, sign. PD J. Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 258263

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2021 16:26

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)