Josef Dlabal (1920-2004)

Dóm sv. Štěpána ve Vídni

olej, plátno, 10,6 x 13,6 cm, sign. PD J. Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 259054

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2021 21:18

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu