Josef Dlabal (1920-2004)

kostel Santa Croce ve Florencii

olej, plátno, 10 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Firenze

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 259055

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2021 21:20

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu