Josef Dlabal (1920-2004)

Řím

olej, papír, 21 x 29,7 cm, sign. LD J. Dlabal, značeno PD Roma, horní rohy papíru a dolní pravý roh jsou přeloženy - v místě přeložení je malba poškozená, v levém dolním rohu malba lehce odřená

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 259057

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:26

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)