Josef Dlabal (1920-2004)

Plachetnice na moři

olej, papír, 17,8 x 11,7 cm, sign. DU J. Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 259060

Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:32

Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu