Josef Dlabal (1920-2004)

Babí léto

olej, překližka, 26,2 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 259130

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2021 21:10

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)