Josef Dlabal (1920-2004)

Horský potok

olej, karton, 13,5 x 12,1 cm, sign. DU J. Dlabal

Antiqari.at Radhošťská

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 259185

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:56

Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu