Josef Dlabal (1920-2004)

Benátky

olej, papír, 15,2 x 9,8 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Venise

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 259229

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 21:58

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)