Josef Dlabal (1920-2004)

Istanbul

olej, papír, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Istanbul

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 259231

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 22:02

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)