Josef Dlabal (1920-2004)

Pohled na San Marco a Dóžecí palác v Benátkách

olej, plátno, 20 x 27 cm, sign. LD J. Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 259236

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 22:12

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)