Josef Dlabal (1920-2004)

Pohled na Staroměstskou mosteckou věž

olej, plátno, 14,9 x 12,6 cm, sign. LD Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 259237

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 22:14

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu