Josef Dlabal (1920-2004)

Na nádvoří Pražského hradu

olej, papír, 21 x 15,4 cm, sign. LD J. Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 259239

Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 22:18

Aktuální cena: 750 CZK (32 €)