Josef Dlabal (1920-2004)

Starý židovský hřbitov v Praze

olej, papír, 15 x 10,9 cm, sign. LD J. Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 260048

Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:26

Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu