František Končel (1918-?)

Zátiší s houbami

olej, plátno, 39 x 59 cm, sign. LD Končel, rám, na zadní straně štítek Dílo s popisem

ID: 260296

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:12

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu