František Končel (1918-?)

Zátiší s houbami

olej, plátno, 39 x 59 cm, sign. LD Končel, rám, na zadní straně štítek Dílo s popisem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 260296

Auction price: 1.200 CZK (50 €)

AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 18:12

Current price: 1.200 CZK (50 €)

Last auctioneer: ID3**0 History of bids