Jan Coufal (1947)

Z Českého Krumlova I.

litografie, 18 x 26,5 cm, sign. PD Coufal, rám, č. 65/99

žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU

ID: 262815

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:20

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)