Josef Dlabal (1920-2004)

Katedrála svatého Víta na Pražském hradě

olej, plátno, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 263667

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 21:16

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)