Emil Sedláček (1909-1993)

Horská krajina

olej, karton, 25 x 33 cm, sign. PD Sedláček

soukromý žák prof. Čutty

ID: 264804

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:40

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)