Jan Charles Vondrouš (1884-1970)

Nová radnice v Brně

lept, 1951, 33 x 20,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, značeno na desce PD Vondrouš 1951

žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

ID: 265070

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:47

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)