Karel Langer (1878-1947)

Rozkvetlá louka

olej, lepenka, 50 x 69 cm, sign. LD K. Langer, oděrky na rámu

žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes

ID: 265690

Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 08. 2022 16:34

Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)