B. Ryplová

Krávy na pastvě

olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen

Antiqari.at Radhošťská

ID: 266456

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 20:02

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu