Krávy na pastvě
olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen
Antiqari.at Radhošťská
ID: 266456
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 20:02
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu