Zdeněk Seydl (1916-1978)

Herec, který kdysi hrával Romea

linoryt, 60. léta 20. století, 34,5 x 24,3 cm, sign. PD Seydl, pasparta, zvlněný a mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašpiněna

žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

ID: 266460

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:27

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu