Ivan Veselý

Pohled přes Vltavu

tužka, papír, 9,5 x 20 cm, sign. PD I. Veselý, pasparta, textilní páska pasparty na levém okraji poškozena

Antiqari.at Radhošťská

ID: 266757

Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 21:52

Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu