Petr Minka (1961)

Ježíš Kristus

litografie, 1994, 23,5 x 16 cm, sign. PD 94, pasparta

studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

ID: 267040

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 20:04

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)