Petr Minka (1961)

Ježíš Kristus

litografie, 1994, 23,5 x 16 cm, sign. PD 94, pasparta

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 267040

Auction price: 400 CZK (17 €)

AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 20:04

Current price: 400 CZK (17 €)

Last auctioneer: ID5**5 History of bids