olej, plátno, 40 x 30 cm

ID: 267376

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2023 14:41

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu