Marko Čermák (1940)

Zálesák

tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,2 x 7,4 cm, sign. DU Marko Čermák, rám

studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

ID: 267657

Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:46

Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu