Joan Miró (1893-1983)

Suite Escultor I

litografie, 1974, 19,8 x 39,5 cm, sign. PD Miró, nepatrně zažloutlý papír

Antiqari.at Radhošťská

Literatura: soupis č. 937, str. 74, Joan Miró Litographe V 1972-1975, Maeght éditeur, Paris, Mourlot

studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

ID: 267741

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:07

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu