Jan Zrzavý (1890-1977)

Průvod dívek

litografie, 11,5 x 8,7 cm, sign. Jan Zrzavý, rám, příloha alba SČUG Hollar 1959

Vystaveno: vystaveno v Galerii Moderna v roce 2014 - 2015

Literatura: soupis František Dvořák: Grafické dílo Jana Zrzavého, č. 28

ID: 268459

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:41

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)