Jan Zrzavý

  • Jan Zrzavý

    Anděl

    Položka č.: 241549

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:39

    lept, 14,5 x 9,2 cm, značeno LH JZ, pravděpodobně zkušební tisk, antiqari.at Radhošťská, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Jan Zrzavý

    Anděl

    Položka č.: 231013

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (893 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 19:10

    lept, 22,5 x 14,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, č. 98/100, Antikvariát Dlážděná, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 25.000 CZK (893 €)