Jan Zrzavý (1890-1977)

Vánoce

ocelorytina, 7,5 x 6 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. herčík

Provenience: vystaveno v Galerii Moderna v roce 2014 - 2015

ID: 268594

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 15:07

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu