Josef Liesler (1912-2005)

Kuchtík

akvarel, tuš, papír, 1948, 42 x 30 cm, sign. LD Liesler 48

ID: 268702

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:44

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu