Jiří Bouda (1934-2015)

Exlibris MUDr. Marie Klímková

litografie, 1977, 6,7 x 5,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 78

ID: 270102

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 15:41

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)