Petra Oriešková (1941)

Květinová žena

litografie, 1978, 19,2 x 12 cm, sign. LD P. Oriešková 1978, pasparta, č. 80/200, v místě původní pasparty zažloutlý papír

žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

ID: 270142

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:01

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)