Antonín Bahník

Ležící akt dívky

hnědý uhel, papír, 1942, 69 x 91 cm, sign. LD Jožka Bahník 1942, rám, mírně zašpiněný papír, rám mírně poškozen

Antiqari.at Radhošťská

ID: 273923

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 14:53

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)